FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  historia e pseudonimit tuaj???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  historia e pseudonimit tuaj???

  Post by Elboy814 on 24.03.08 1:38

  pse zgjodhet kete nickname?
  kush jua dha kte ide?
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 24.03.08 12:32

  UNE E ZGJODHA THJESHT ASHTU RASTESISHT....
  TERHEQ PAK VEMENDJEN... AI_CUNI_ATJE
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by Legend_boy on 24.03.08 18:39

  KURSE MUA ME DHANE NJE MENDIM SHOKET E MI
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 13:23

  UNE E ZGJODHA THJESHT ASHTU RASTESISHT....
  TERHEQ PAK VEMENDJEN... AI_CUNI_ATJE
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 13:32

  Me kete nickname jam ne te gjithe forumet ku jam rregjistruar.Dhe ketu thash te mbaj po te njejtin.
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by devil princess on 30.03.08 13:49

  vet e zgjodha pe shume arsye
  1-FAKTI QE JAM SHUME DJALLEZORE
  2-ME PELQEN DJALLI(SI FJALE)
  3-JAM E DASHURA E CUNIT TE DJALLIT PRANDAJ E VURA KESEHTU
  4-DHE TE FORUMI TJETER KESHTU E KAM
  5-ME PELQEN
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by kasanova on 30.03.08 14:17

  KASANOVA sepse i ngjaj pak
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by devil princess on 30.03.08 14:24

  OUCH
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by moon_girl on 27.04.08 17:07

  FIKSIMI PER TE SHKUAR NE HENE,DHE NDIHA E ATIJ CUNIT
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by DarkAngel on 27.04.08 17:09

  thjesht me pelqen filmi me jessica alban darkangel dhe eshte aktorja ime e preferuar
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by moon_girl on 28.04.08 12:19

  PO INTO THE BLUE E KE PARE?
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by Snowhite on 28.04.08 21:36

  Te nje quiz qe bera dola Borebardha, edhe per disa gjera perputhem pak me deshirat e saj, edhe kot.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by DarkAngel on 29.04.08 18:26

  moon_girl wrote:PO INTO THE BLUE E KE PARE?


  JOJO SPARA RRI NE SHTEPI DHE PRANDAJ ME SHUME JAM JASHTE NE RRUGE DHE SPARA PERQENDROHEM NE TELEVIZOR PO NESE ESHTE I BUKUR E SHKARKOJ.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by moon_girl on 04.05.08 21:33

  ESHTE SHUM I BUKUR
  LUAN DHE POOL WALKER NESE E NJEF.SHIKOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 22:07

  tifoz i skuadres verdheblu

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 16:35

  Frymezimi i nickut tim : kenga Astronomy e Metallicave dhe nga fefe padyshim Very Happy Razz
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by g-unit girl on 19.06.08 8:20

  ngaqe jam repsite e vockel Razz dhe me pelqen tme therrasin kshu Very Happy pasi jam krenare qe jam repiste apo hip hopiste si te doni ju Very Happy
  G-UNIT GIRL - G-UNIT gr i 50 CENT dhe do kisha deshire te isha edhe une pjese e atij grupi te papare fare Very Happy ku bejne pjese I MADHI 50 CENT, LLOYD BANKS (fiksim edhe ky)TONY YAYO dhe YOUNG BUCK(me alamet trupi po ashtu edhe 50CENT ka trup te papare Razz Wink ) edhe pse e di qe skam shanse Razz
  me pelqejne shuum kaq po aq sa edhe kg e tyre Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 15:34

  Historia e pseudonimit tim eshte se jam shume tifoz i Elbasanit,Dhe ne venat e mij nuk kullon gjak i kuq por verdheblu.

  Sponsored content

  Re: historia e pseudonimit tuaj???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:39