FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Share
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by CoYoT on 26.06.08 1:27

  naten pafsh endra me kinez Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 1:29

  hahahah.Po kinezi po te doli ne enderr te trrem se sdel 1 por dalin 1000 veta.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by CoYoT on 26.06.08 1:30

  ahhaahah sa kam qesh po jan te vegjel ato nuk te tremin robt 1.5 cm kkikiki
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 1:35

  Ok.Po i shikoj sot ne enderr un dhe te them neser me saktesi te gjate ishin.LOL. Ushin Shjau Cin'uen Tu (Ylli Vogel Puc Shume) Kinezce.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by CoYoT on 26.06.08 1:37

  ahahhaahhaah shie shie (mir u shkrujtcim kinezce)
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 1:39

  hahhaha.Mirupafshim ne Kine.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by CoYoT on 26.06.08 1:40

  as mos e ki at hall hic SmileSmile
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 1:44

  Po flej gjumi i qete un ime se do te takohem me ty ne Kine.Eh do te dallohemi sa te takohemi qe jemi shqiptar se sdo te kemi shkopat per te hang pilaf me vete,por do te kemi luge.Ndoshta mua dhe smund te me dallojne mire ato se un i kam nje pale shkopa kinezesh dhe kam mesuar pak te haj me ato,se kam punuar 3 muaj me Kinezet.Prandaj ti shkruajta dhe ato fjale Kinezce shpare.Ti mbaro dhe kete provim qe ke dhe fillo nje kurse intensiv kinesce se shume shpejt do te nisemi.LOL
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by CoYoT on 26.06.08 1:48

  Ato shkopat qe perdorin ato per te hang oriz un i perdor per tlidh floket kshuqe e baj praktiken edhe pa kurs.Ik ime ti xhan se do cohesh per pune neser se un ne terezi e kam..
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 1:50

  Flm shume qe po me perze por un neser jam pushim,por heret do te ngrihem se do te dal nje here nga parku te shofim cfare bahet andej.Se na bani dhe angeli nje ftese per te dale.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by CoYoT on 26.06.08 1:54

  E mire se atje do jem dhe un me kismet se kemi dal pak nga tema
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 1:56

  Po ke parku keshtu dilka komplet forumi baka vrap.Te gjithe te shendoshe qenkeni ju?LOL.Apo dilni per te marr ajer te paster.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by CoYoT on 26.06.08 1:57

  po ca dalin per te gjujt ca per te mare ajer te apste ndersa disa te tj per tu dobesu ndersa ca te tj si puna ime e kan per her te pare per sivjet
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 1:59

  e ti e paske per here te pare sivjet.Shume mire me pelqeke.Po ne te shkretet qe u plakem nga parku.vere per vere andej.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 2:07

  ec atyy chat ktu e hahaha Razz
  Naten njerez !
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 2:08

  Naten E Mire Eternal_Light
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by angel on 26.06.08 10:16

  Jam qe jam meqe kam hap pc po them iher miremengjes Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by DarkAngel on 26.06.08 11:04

  gjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by moon_girl on 26.06.08 12:24

  mirmendjesi te gjitheve....si u gdhite???
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 14:33

  Mirmengjes CoYoT.
  Si ma bere gjumin.Se un per veten e ime, ime u ngrita. Smile
  Prandaj sdola dhe nga parku sot.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by CoYoT on 26.06.08 14:35

  mirdita ahahaha Smile as un sdola se pertova
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by angel on 26.06.08 14:36

  CoYoT wrote:mirdita ahahaha Smile as un sdola se pertova
  Sikur eshte hera e pare!1 lol!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 14:37

  ahhahah,paskam bere mire un qe spaskam dale. Razz
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by CoYoT on 26.06.08 14:48

  angel wrote:
  CoYoT wrote:mirdita ahahaha Smile as un sdola se pertova
  Sikur eshte hera e pare!1 lol!

  po pres tet moter moj mizerje pse me ju kalamucat do vi una
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 15:32

  Ika un nje here.Hajt mirushkruajteshim ne darke.Puc Puc te gjitheve qe jan online.

  Sponsored content

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.11.18 2:00