FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Share
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Living_bride on 30.06.08 10:35

  hic, meqe esht mengjes i bukur, edhe une do mundohem tja kaloj bukur.
  ishalla iki te nje lokal me angel dhe gocat e tjera.
  pastaj te shofim e te bejm.
  po ti he ca do besh?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by DarkAngel on 30.06.08 10:36

  aha une ja mua sme fton njeri:D.se di nga do iki se eshte akoma heret dhe se kam vendos nga do perfundoj:D
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Living_bride on 30.06.08 10:38

  hajde te divino pra se e kam afer fare , 20 m.
  dhe te ftoj une.
  hahaha:P
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by DarkAngel on 30.06.08 10:43

  ahahhahaha mire e la ca ore ? cheers
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Snowhite on 30.06.08 23:08

  Ueee cuditerisht po me flihet gjume qe tani. S'po ia prish kete radhe se gjithmone ia le mangut. Naten te gjitheve. Te fala kush do hyje me vone.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.06.08 23:09

  Naten lal.Befsh nje gjume te embel.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by angel on 30.06.08 23:09

  Naten mi,po mua sot spo me flihet hic
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Elboy814 on 30.06.08 23:22

  o kalamaja hajt naten e mir qe tani se po iki njeher un se jam shum i lodh

  pafshi endrra po mo u tremni.hahah
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Stela on 30.06.08 23:23

  hahahaa.. ik ere ik.. naten lol.. puc folt
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.06.08 23:24

  Naten el_ninjo.Dhe mos na ofendo ma qe na thua kalama,se jam pothuajse ma i madhi ne forum.LOL
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by angel on 30.06.08 23:25

  Naten el_ninjo
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by moon_girl on 30.06.08 23:31

  MIREMBREMA
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by angel on 30.06.08 23:33

  mirmbrema,mirserdhe per te saten here se e humba numerimin lol!
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by angel on 01.07.08 0:25

  Po iki une tani se u mrz icik.puc kush eshte online
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by fefe_metallica on 01.07.08 0:26

  naten
  po pse u mrz kshu ti?
  hera te tjera sdo te ikesh nga forumi

  puc naten
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 01.07.08 0:26

  ika dhe un se po mu flika.Naten all.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Eternal_Light on 01.07.08 1:08

  EL_NINJO wrote:o kalamaja hajt naten e mir qe tani se po iki njeher un se jam shum i lodh

  pafshi endrra po mo u tremni.hahah

  wahahahahahahahhaha kujt i thu kalamaja ti re Laughing apo atyre qe jan nen 18 Laughing Razz lol!
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Living_bride on 01.07.08 9:02

  mirmengjes njerez.
  thash te uroj nje her nje dite sa me te mireee para se te iki.
  ju pershebdes te gjithveee.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by DarkAngel on 01.07.08 10:32

  miremengjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Elboy814 on 01.07.08 23:47

  naten e mir per ermagedon se vetem ai esht ne linj

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Eternal_Light on 02.07.08 2:07

  Naten...njeriut te padukshem se ska njeri tjeter online Razz
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by DarkAngel on 02.07.08 10:18

  miremengjesi
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 13:36

  Miredita o forumisti i padukshen lol
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by moon_girl on 05.07.08 16:22

  MIRDITA...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by angel on 09.07.08 0:17

  Ika une njerez.Naten klm ne vazhdim

  Sponsored content

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:42