FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

February 2017

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     

Calendar Calendar


  MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Share

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 26
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Eternal_Light on 29.06.08 1:44

  mos te te shajm e, un mezi po pres te ikesh Razz
  naten mi naten Very Happy

  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 25
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Snowhite on 29.06.08 1:46

  E mire, po iki dhe une. Hajt naten te gjitheve.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 26
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Eternal_Light on 29.06.08 1:46

  Naten Snowhite...po ikin te gjiith...lool

  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by angel on 29.06.08 1:49

  Naten dhe nga une

  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by fefe_metallica on 29.06.08 1:55

  naten kush iku
  klm mir neser x vrap

  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 25
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Stela on 29.06.08 10:10

  Mirmengjes El Ninjo..

  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 25
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by g-unit girl on 29.06.08 10:12

  Miremengjesi EL_NINJO dhe Stela

  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 25
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Stela on 29.06.08 10:28

  Ika une se me thyu ne mes zysha po ika prap me vones... Hahaha.. Cup cup.. ciaoooooo.

  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 26
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Elboy814 on 29.06.08 10:28

  hajt tung...dhe me ment ne kok ,mso ndonjegja...hahah

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by DarkAngel on 29.06.08 10:33

  gjesi forumi ca bohet ketej me kete mengjes seksi qe eshte sot

  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 25
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by g-unit girl on 29.06.08 10:44

  miremengjesi cuna: el_ninjo, darkangel dhe gjak_verdheblu
  ju puuuth fooort te treve Very Happy

  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 26
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Elboy814 on 29.06.08 10:45

  gjesi repere vogel

  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 28
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 29.06.08 10:50

  gjesi g-unit girl.
  dhe un te puthhhhhhhhhhhhhh fort.
  makia makia

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by DarkAngel on 29.06.08 10:50

  gjesssssssssss ylloooooooo

  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by angel on 30.06.08 1:02

  Naten kush eshte online se ika une

  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 29
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.06.08 1:02

  NATEN E MIRE ANGEL

  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by fefe_metallica on 30.06.08 1:03

  natne se po dal dhe un nga forumi se kam cik pun ne msn

  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 25
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Snowhite on 30.06.08 1:04

  Naten o ju qe po ikni.

  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 25
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Living_bride on 30.06.08 1:06

  natennn te gjith.

  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 28
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.06.08 1:07

  Hajt naten se dhe un po iki.

  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 29
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.06.08 1:30

  NATEN SNOWHITE... TE KAM XHAN...

  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 25
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Living_bride on 30.06.08 9:35

  mirmengjesi people.
  kalofshi bukuur sot.

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by DarkAngel on 30.06.08 10:30

  gjes ti lart

  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 25
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Living_bride on 30.06.08 10:32

  gjes gjess gjesss ti lart

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by DarkAngel on 30.06.08 10:32

  po ckemi si mengjes i bukur qe qenka sot fresket?ca ke ndermend me be

  Sponsored content

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 22.02.17 18:24