FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Share
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by g-unit girl on 26.06.08 15:37

  iiiiiiiii iku ky mii Crying or Very sad mire mire mbaje medn ti shoku Razz Very Happy
  hajt shnet pra ca me te thene klm Very Happy puucim ne ty Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 15:43

  Ylli do te iki ne pune un,se po te ishte per mua flisnim gjithe diten e naten.Por un do te hyj prap ne darke.Dhe flasim prap po te duash.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by g-unit girl on 26.06.08 15:47

  kisemt lale se besoj tjem ne darke gjithsesi ti klm gjithe diten
  puuuuuuuc Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by g-unit girl on 26.06.08 17:00

  mirupafshim AI_CUNI_ATJE se ika une
  kalofsh mire ti dhe here tjeter mos ma ngacmo me EL_NINJON okkkk
  hajt shnet ciao

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 18:15

  po iki edhe un se do dal me g unit girl Very Happy:P
  ciao El_ninjo se vetem ti qenke online
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 18:50

  Mire se te gjej CoYoT prap ne forum.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by CoYoT on 26.06.08 18:55

  mir se erdhe te lumshin kembet dmth duart Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by DarkAngel on 27.06.08 11:50

  pershendejte forumi a ka njeri ketu apo skaaaaa

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Eternal_Light on 27.06.08 11:51

  po re po ti shef apo nuk shef Razz:P
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by DarkAngel on 27.06.08 11:54

  Eternal_Light wrote:po re po ti shef apo nuk shef Razz:P

  ahhahaha po kot thashe une nese do te pergjigjeshe njeri apo jo po ja ti si goc e zgjuar qe je me fole dhe per kete ti do nje puthje Razz

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Eternal_Light on 27.06.08 11:56

  DarkAngel wrote:
  Eternal_Light wrote:po re po ti shef apo nuk shef Razz:P

  ahhahaha po kot thashe une nese do te pergjigjeshe njeri apo jo po ja ti si goc e zgjuar qe je me fole dhe per kete ti do nje puthje Razz

  hahahahaha me vertee, i;m so happy tongue

  lol!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by DarkAngel on 27.06.08 11:58

  tani unna ta dhashe po se sa e vertet eshte duhet vertetuar:D
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by angel on 28.06.08 0:38

  Hajt naten kuesh eshte online ika une per sot,naten gjak verdheblu se paske dale nga msn.Ty Fefe te thashe.puc
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 0:40

  Naten lali naten.Befsh nje gjume sa me te kendeshem.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by angel on 28.06.08 0:41

  Sh flm se tani po iki,me zor me iket Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 0:44

  Po rri e lal,mos ik.Se po loznim.Neser nuk dilet nga parku me kete shi qe do te filloj.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by angel on 29.06.08 0:43

  Eh dola une sot edhe shume te tj,sishte shi shyqyr.
  Naten tani te gjitheve kush eshte online.puc
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Elboy814 on 29.06.08 0:44

  hajt naten dhe nga une...
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Greta on 29.06.08 0:44

  ua pse kshu ti mire pra naten
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Greta on 29.06.08 0:44

  naten dhe ti el ninjo
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by moon_girl on 29.06.08 1:04

  naten se vetem une jam zgju ne shpi
  te gjuthe top ne gjum
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by angel on 29.06.08 1:04

  Naten moon girl se une thashe qepare po po ketu ndenja
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by moon_girl on 29.06.08 1:05

  tundimi i forumit
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by angel on 29.06.08 1:06

  eh mos e pyet,se na la pa gjume
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Greta on 29.06.08 1:43

  o angel a ikim tashi ne se kemi pun neser Very Happy un po dal naten te gjithve edhe mos na shani shume eeeee?

  Sponsored content

  Re: MIRMENGJES - MIRDITA - NATEN E MIRE

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.12.18 0:48