FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by Elboy814 on 19.03.08 17:46

  nje pershendetje per te gjith ahmet daklin
  dhe ne vecanti vitet e treta
  dhe ate gocen me psudonimin "nevrike"
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by Smart_Snake on 21.03.08 18:07

  bashkohem edhe une ne kete pershendetje...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by Legend_boy on 24.03.08 19:03

  gjithashtu dhe une bashkohem me kete pershendetje
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by Greta on 24.03.08 20:37

  gjithashtu e pershendes shume shkollem time ne vecanti klasen ku jam un.
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by Ermagedon on 25.03.08 0:16

  pershendes greten dhe vetem greten, pastaj edhe veten time, te tjereve te mos i mbese hatri.
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:43

  PRSH PETRITIN ,PASTRUESET,MESUESIT E FISKULTURES ,KLASEN E 3-A ,ME P.O.D.-YOUTH OF THE NATION.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.03.08 21:26

  pershendes te gjithe gjimnazet e elbasanit... jane cool qe te gjithe...
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.03.08 21:10

  Nje pershendetje shume te madhe per gjimnazin A.Dakli.Eshte gjimnazime fantastik ne Elbasan.Jam krenar qe kam qen nxenes i ketij gjimnazi.
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by DON_PABLO on 27.03.08 21:15

  prsh vetem gjimnazin a.dakli,pervec nja dy gocave,e dine vete ato.jemi me te miret

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by don acsente on 27.03.08 21:17

  pershendes gjith shkollen perjashtim drejtoreshes
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:31

  PERSHENDES TE GJITHE SHKOLLEN AHMET DAKLI, E MERITOJNE QE TE GJITHE (IME ME CA PERJASHTIME PO HEC MA)...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by moon_girl on 19.04.08 14:34

  PERSHENDES SHIMNAZIN ME TE MREKULLUESHEM NE ELBASAN:"AHMET DAKLI"
  ESHTE ME TE VERTETE ME I MIRI(ME CA PERJASHTIME)
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by Snowhite on 20.04.08 17:44

  Pershendes te gjithe ata nga ahmeti, pa perjashtime fare.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by jeta on 04.05.08 17:46

  pershendes e une gjimnazin a.dakli,e gjithe gjimnazet e tjera si shteterore e private...
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by jeta on 04.05.08 17:48

  pershendes si gjimnaze private,n.koperniku,inkus,etc...

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by kitty on 20.06.08 1:34

  Peshendes vetem Ahmetin dhe vetem Ahmetin se e di qe do me marii malliiiii shuuuuum kur te iki; per mu ka qene vjet shokoolla me e mir dhe shpresoj te rikthehet ne origjinalitet!!

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by kitty on 20.06.08 1:38

  Gjak_Verdheblu wrote:Nje pershendetje shume te madhe per gjimnazin A.Dakli.Eshte gjimnazime fantastik ne Elbasan.Jam krenar qe kam qen nxenes i ketij gjimnazi.

  Nese ke qen matura 2005-2006 mund te them me vetre qe keni qene brez i paaaaaaapam fareeeeee qe keni pas nje shqeri super cool!!!!!!!!!!

  Sponsored content

  Re: pershendes shkollen "ahmet dakli"

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 14:01