FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  MOS U FUT KETU...

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by moon_girl on 17.05.08 10:10

  PO PATJETER SE E MERITOJNE TE SHIFEN
  MARR HARTEN DHE ZBULOJ SE JAM TE HONO LULU
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by DarkAngel on 17.05.08 14:29

  aty gjej nje vajze dhe e takoj
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by moon_girl on 21.05.08 22:23

  dhe kuptoj se kishte qene djale se i kishte floket te gjata si goc.....
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by DarkAngel on 22.05.08 15:30

  dhe menjeher vajza ra ne dashuri me .....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by moon_girl on 30.05.08 20:52

  FLOKET E TIJ RRICA RRICA DHE PASTAJ LUAJTEN GOMARICA
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Snowhite on 10.06.08 19:37

  Por gjate lojes, vajzes i ra celulari. Ajo e hapi dhe pa se po e merrte...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by angel on 10.06.08 21:12

  Vellai i cili
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by moon_girl on 10.06.08 21:53

  filloi ti bertiste si nje i cmendur por......
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Snowhite on 10.06.08 23:59

  ajo, per here te pare ne jeten e saj, ia mbylli telefonin vellait duke ia lene fjalen pergjysme.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by g-unit girl on 20.06.08 20:57

  dhe kur shkoi ne shpi pastaj per vdekje Razz:P Very Happy:D hahahahahahahhaha
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by angel on 20.06.08 21:46

  Pas kesa qe ndodhi mori nje vendim...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by g-unit girl on 20.06.08 21:57

  hahaha ca vendimi mii, nejse po ja fus kot Razz Very Happy
  mori nje vendimi qe te largohej nga shpia Razz:P:D:D
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by moon_girl on 20.06.08 22:26

  SEPSE I KISHTE ARDHUR NE MAJE TE HUNDES KONTROLLI I VELLAIT TE SAJ SIKUR TE ISHTE NDONJE KRIMINELE.....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by angel on 20.06.08 22:43

  dhe gjithashtu ishte dhe e nxehur me prinderit qe nuk i dilnin asnjhere ne krahe
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by moon_girl on 22.06.08 23:41

  dhe veproi ne nje menyre qe as nuk e kishte enderruar ta bente
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 15:31

  edhe cfare ndodhi pastaj........?
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by A.Bare & G.Kashta on 21.07.08 23:20

  per estetik
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by DarkAngel on 23.07.08 18:21

  u prish koha...
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Gjak_Verdheblu on 24.07.08 13:39

  mire e beri...........
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by angel on 25.07.08 13:11

  jo mire,shume keq
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by piccola_stella on 29.10.08 17:36

  ....se i prishi planet....

  Sponsored content

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 16:31