FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  MOS U FUT KETU...

  Share
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Snowhite on 01.05.08 17:59

  E marr kete leje qendrimin, ia jap nje komshiut tim

  Le nje caj te nxehte.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by moon_girl on 03.05.08 13:51

  RROFSH POR NUK E PI CAJIN
  LE NJE ARUSHE PANDA
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by alban_kalajsi on 03.05.08 15:09

  flm per arushin
  le nje puthje

  ermali
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 1
  Age : 33
  Location : noku
  Job/hobbies : mesues
  Humor : bed
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-02

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by ermali on 03.05.08 15:25

  [quote= "nerida"]per pasardhesin nje pershendetje...[/quote]
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by jeta on 04.05.08 11:19

  flm,le nje mbremje fantastike te ishujt ne ksamil
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Snowhite on 04.05.08 11:27

  Une s'kam qene ndonjehere ne ksamil.

  Le nje pako me facoleta.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by DarkAngel on 04.05.08 11:36

  e merr se jam pak semure me grip dhe le nje puthje
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by jeta on 04.05.08 11:39

  Snowhite mqs s'ke qene ndonjehere te ishujt ne ksamil ne kete rast do e kalosh mrekulli,eshte perl e natyres shqiptare.
  darkangel flm per puthjen,le nje pako qe ai qe do e marri do e zbuloj se cfare ka brenda e te na thoje...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Snowhite on 04.05.08 11:41

  Kishte nje pako tjeter me te vogel

  Le kete pakon tjeter.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by jeta on 04.05.08 11:44

  flm,shikoj qe brenda ka nje celes cfare do hapni me te?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by DarkAngel on 04.05.08 11:45

  zemren e njeres

  le nje bilete per ne hawai
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by jeta on 04.05.08 11:47

  waw e marr bileten,le nje harte me enigma cfare do zbuloni me te?
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Snowhite on 04.05.08 11:48

  oo vdes per enigma une. zbuloj nje rruge qe te con perpara nje dere.

  Le braven e kesaj deres
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by jeta on 04.05.08 11:53

  hy brenda kesaj dere dhe me del para nje labirint i pafund... ku perfundoni me te?
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Snowhite on 04.05.08 11:54

  OOOOOOOO i kam qejf labirintet. Perfundoj ne nje ishull te bukur.

  Le nje varke kush do vije te ky ishulli
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by DarkAngel on 04.05.08 11:55

  unaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po me pranove

  le nje zarf me nje leter brenda
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Elboy814 on 04.05.08 11:56

  kaloj neper kte labirint dhe dal ne ipanema,nje ishull ne karaibe.
  aty takoj?
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by jeta on 04.05.08 12:00

  aty takoj njeriun qe dua te takoj,.me pas shkoj me te...ku?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by DarkAngel on 04.05.08 12:06

  ne nje vend romantik ku jam une dhe ajo

  aty ka?
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by jeta on 04.05.08 12:15

  aty ka,trendafila te kuq pa fund dhe...cfare?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by DarkAngel on 04.05.08 12:20

  ti dhuroj ty

  dhe ti pastaj....
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by jeta on 04.05.08 12:22

  them vazhdo me harten me enigma se ka akoma enigama qe duhen plotesuar...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by DarkAngel on 04.05.08 12:30

  ndjek harten dhe shkoj ne nje ure ku lexon io e te tre metri sopra il cielo
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by jeta on 04.05.08 12:45

  me pas shikoj nje mbishkrim tjeter ku thuhet ho voglia di te...dikush me thote ...cfare?
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Snowhite on 16.05.08 23:54

  Me siguri nuk e ke me mua. Une them: do ma japesh i here kete dvd ta shoh, se nuk e kam idene e ketyre filmave.

  Sponsored content

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 5:46