FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  MOS U FUT KETU...

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  MOS U FUT KETU...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 24.03.08 1:25

  Ju pershendes me nje Lule te gjitheve ju qe u futet ketu....


  pershendesni dhe ju ate qe do te futet mbas jush...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Elboy814 on 24.03.08 1:30

  pershendes me nje serenate ate qe do hy pas ksaj dhe i them naten...
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Ermagedon on 25.03.08 1:48

  Une nuk jam fut. Ju betohem
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 13:22

  u fute ketu? per kete poshte meje nje buqete me lule...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by devil princess on 30.03.08 13:26

  ME FALNI KURIOZITETI IM PREJ MACEJE ME BERI TE HYJE KRTU
  NEJSE FLM PER LULET DHE PER KETE POSHT LE NJE PERQAFIM
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 13:29

  ohhh shume thanks per perqafimin... ty te le cfare te doje e bardha zemer...
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 13:30

  sa doja ta merrja un perqafimin por nuk isha identifikuar dhe e shkruajte ti para meje Very Happy
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 13:34

  HEC E LA SE HEREN TJETER... PA LEK I KA DEVIL PRINCESS... HEHE
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 13:39

  HAHAHAHAHAHHA.SI THUA MI DEVIL PRINCESS?
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by devil princess on 30.03.08 13:40

  JO I KAM ME LEKE PO SHTREJNTE ANA
  NEJSE DHE PER TY NJE PERQAFIM
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 13:41

  E DIJSHA UNE E DIJSHA, E KEMI GOC NJISH NE KETE...
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 13:42

  lol.Flm shume bukuroshe.
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by devil princess on 30.03.08 13:43

  SKA GJE FARE
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by piccola_stella on 20.04.08 17:45

  per pasardhesin nje pershendetje...
  avatar
  NIKOL
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 31
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by NIKOL on 21.04.08 14:27

  FLM
  LE NJE MESAZH PER KETE POSHTE MEJE
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by moon_girl on 21.04.08 14:29

  SHUME FLM PER MESAZHIN
  LE NJE QEN
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Legend_boy on 21.04.08 18:00

  I Kam shume qef

  per pasardhesin nje buzeqeshje
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by moon_girl on 23.04.08 21:34

  FLM PER MES QE SE DI SE PER CA BEHET FJALE.....
  LE NJE VEZE TE KUQE PASHKESH.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Snowhite on 30.04.08 17:48

  Rrofsh, po e marr une, ishalla ka dale e bukur. Per kete poshte le nje 5 mije leksh :-)
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Elboy814 on 30.04.08 17:50

  marr kte 5 milekshin dhe blej orbit per te gjith antaret e forumit
  kush do me gjej nje viz per ne angli me ba loverpoolin se biletene blej vet
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Snowhite on 30.04.08 17:53

  Te jepsha pashaporten time me gjithe qef, se s'ka nevoje per vize, po c'e do qe sngjajme kaq shume Razz. Do me japesh ti bileten e te fus te valixhja une ty?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Elboy814 on 30.04.08 17:57

  hahaha ashu do e bajm.hajt pra nisemi se fillon ndeshja ne oren 8;45
  per kte posht le nje cd
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Snowhite on 30.04.08 17:58

  E marr kete Cd edhe le nje dvd.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by moon_girl on 30.04.08 21:34

  RROFSH.
  LE NJE AKULLORE.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by piccola_stella on 01.05.08 17:57

  AKULLORE ME COKOLLAT EEEEEEE CHE BUONA....  LE NJE LEJE QENDRIMI NE ITALI....

  Sponsored content

  Re: MOS U FUT KETU...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:56