FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by Elboy814 on 24.03.08 1:23

  mua me pelqen shume dhe ta zgjidhja vet kte do zgjidhja.
  ma ka vendosur nje i aferm...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 24.03.08 1:27

  une e kam te vecante, jo se me pelqen po hec mo...
  dhe ma ka vendosur xhaxhai...
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by CoYoT on 24.03.08 1:29

  eheeee mpelqen m shum ngaqe e kam me bashkim te shkronjave te emrave te prinderve!...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by Legend_boy on 24.03.08 18:34

  dhe mua me pelqen pavarsisht qe eshte pak i perhapur,ma ka vendosur daja.....
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by kasanova on 26.03.08 21:56

  me mahnit
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by angel on 28.03.08 1:01

  nuk eshte qe me pelqen shum se eshte disi i perdorur po nuk e kam fare problem
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by Stela on 04.04.08 21:56

  Eheeee.. e kam cuuuum qef.. dhe e ka zgjedhur tezja
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by fefe_metallica on 05.04.08 0:08

  ajo e selavis ?? haha
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by moon_girl on 05.04.08 9:56

  E [b]ADHUROJ [/b]EMRIN TIM.MA KA VENE GJYSHJA.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by piccola_stella on 16.04.08 21:53

  po me pelqen dhe shum...pasi ne gjuhen australiane te vjeter do te thot sirene...dhe ma ka ven kushurini........
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by DarkAngel on 18.04.08 18:01

  normal qe e pelqej sepse e kam te bukur
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by Snowhite on 30.04.08 18:53

  Me pelqen goxha se eshte i vecante. Ma ka vene gjyshja.
  Me kete rast pershendes ate cunin atje (familjarisht) lol!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by g-unit girl on 15.06.08 20:40

  patjeter qe me pelqen DENADA shum te mire e kam si emer
  emrin ma ka vene xhaja Smile

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 3:13

  ma ka ven mami, vetem per kte arsye me pelqen !
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by angel on 30.06.08 23:24

  Sa pgj e bukur kjo lart
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by Stela on 30.06.08 23:26

  Eheeeeeeeeeeee.. e kam sh qef... ma ka ven tezja
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by angel on 30.06.08 23:27

  E ke thene njehere ne fakt,meqe e thua prape dmth te pelq me verte shume lol!
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by Stela on 30.06.08 23:28

  uuuuuuuuuuu.. vdessssssssssss...hihihihiiiii....
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 13:40

  Mua me pelqen shume emri im Very Happy dhe ma ka vendosur cuni xhajes.Ka gjesdis gjith lagjen per te gjet emrin tim.

  Sponsored content

  Re: ju pelqen emri qe keni? kush jua ka vendosur ate?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 4:47