FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 24.03.08 1:19

  ketu do postoj une te gjitha javet e mia ne oroskop
  gjithashtu edhe ju mund te shkruani tuajen..
  meqe ra fjala une jam AKREPI...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by Elboy814 on 24.03.08 1:34

  binjaket
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by CoYoT on 24.03.08 1:43

  VIRGJERESHA SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by Stela on 24.03.08 13:20

  DEMI
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by Legend_boy on 24.03.08 18:38

  SHIGJETARI
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by Ermagedon on 25.03.08 1:49

  Kanari (peshorja)
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by Elboy814 on 25.03.08 1:59

  merimanga hahah shaka
  jam binjaket
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by angel on 25.03.08 12:31

  peshqit
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by Musafir on 25.03.08 12:57

  binjaket
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:15

  04.09.1990.
  VIRGJERESHA-KOMPLET NE ANTITEZE ME MUA
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by kasanova on 25.03.08 20:01

  virgjeresha
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by moon_girl on 19.04.08 14:47

  DEMI
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by Snowhite on 30.04.08 18:16

  Akrepi
  dhe e dua shume shenjen time, nuk e di pse.

  ready
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 15
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by ready on 02.05.08 17:10

  UJORI _* me behet shuuume qefi qe jam kshu* dhe qenkam e vetmja ketu(deri tani) duket qe jemi te vecant ne...
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by alban_kalajsi on 02.05.08 17:20

  i perkas shenjes se peshores
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by jeta on 03.05.08 17:00

  virgjeresha4ever
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by g-unit girl on 15.06.08 20:34

  GAFORRJA
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by A.Bare & G.Kashta on 23.06.08 12:30

  virgjeresha.
  mbreti gafurr hahahahahaha(g unit girl)shaka
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by g-unit girl on 23.06.08 12:55

  A.Bare & G.Kashta wrote:virgjeresha.
  mbreti gafurr hahahahahaha(g unit girl)shaka


  ca eshte kjo me????? Mad Mad Mad Mad
  ma shpjego pak te lutem okkkk Mad
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by moon_girl on 23.06.08 13:04

  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by egoistja on 23.06.08 17:30

  GAFORRJA

  Ndersa nje shoqja ime ka shpik nje shenje te re vetem per mua dhe sipas saj jam GREREZA............
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 15:29

  Demi.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by piccola_stella on 21.01.09 22:20

  DEMI
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by ezopi on 22.01.09 9:13

  DASHIT
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by DarkAngel on 23.01.09 15:11

  binjaket

  Sponsored content

  Re: CILES SHENJE I PERKISNI NE HOROSKOP?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:00