FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  momentet me emocionet me te medha te jetes suaj???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  momentet me emocionet me te medha te jetes suaj???

  Post by Elboy814 on 24.03.08 1:17

  cyclops
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: momentet me emocionet me te medha te jetes suaj???

  Post by Legend_boy on 24.03.08 17:55

  kur hyra per here te pare ne shkolle dhe besoj se ato kan qene momentet me emocionuese te jetes sime..
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: momentet me emocionet me te medha te jetes suaj???

  Post by piccola_stella on 16.04.08 20:18

  ...skam pasur....


  Last edited by nerida on 27.10.08 20:53; edited 2 times in total

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: momentet me emocionet me te medha te jetes suaj???

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 18:56

  kur mbaron shkolla qe rri me shoqnin deri ne 1 te nates jasht........
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: momentet me emocionet me te medha te jetes suaj???

  Post by Snowhite on 26.04.08 17:22

  Konkurset e spektaklet gjate shkolles, takimi me njerez pas shume kohesh, ndarja me nje shoqe, dita e pare e vitit te pare, etj
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: momentet me emocionet me te medha te jetes suaj???

  Post by freedom to love on 23.06.08 11:32

  kur do takoja pas sh kohe dike qe e kisha sh xhan,se kisha ndjer kurr zemren tme rrihte me aq forc.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: momentet me emocionet me te medha te jetes suaj???

  Post by piccola_stella on 17.07.08 21:41

  ...............


  Last edited by nerida on 27.10.08 20:54; edited 1 time in total
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: momentet me emocionet me te medha te jetes suaj???

  Post by moon_girl on 18.07.08 14:14

  KUR TAKOJ NDONJE NJERI QE KAM KOHE PA E PARE....KUR BEJ GJERAT QE ME PELQEJNE....
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: momentet me emocionet me te medha te jetes suaj???

  Post by g-unit girl on 26.07.08 14:02

  kur te jap puthjen e pare Razz:P

  endrra e fjetur
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 18
  Age : 28
  Location : kudo
  Job/hobbies : poezia
  Humor : shi dhe diell
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-23

  Re: momentet me emocionet me te medha te jetes suaj???

  Post by endrra e fjetur on 05.08.08 13:39

  Nje nate e bukur vere ne te cilen ia kam kaluar mjaft bukur me nje njeri te vecante per mua...por kjo ishte dikur...sepse lumturia eshte cast nuk zgjat pergjithmone
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: momentet me emocionet me te medha te jetes suaj???

  Post by piccola_stella on 29.10.08 17:01

  ....kur te vi ai moment do uleras nga gezim ....dhe do ta degjoni....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: momentet me emocionet me te medha te jetes suaj???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:17

  momenti me emocjonues ka qen kur kam dal ne foto me miley cyrus ne venezia(hannah montana e qujt ndryshe epr ata qe se din)madje do e ve ne forum at foto

  Sponsored content

  Re: momentet me emocionet me te medha te jetes suaj???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:44