FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  veset tona me te keqija???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  veset tona me te keqija???

  Post by Elboy814 on 24.03.08 1:12

  Suspect
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: veset tona me te keqija???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 24.03.08 1:13

  KAM NJE VES TE KEQ
  SE DUA QE CDO GJE TE JETE PERFEKTE...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: veset tona me te keqija???

  Post by Legend_boy on 25.03.08 20:55

  scratch
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: veset tona me te keqija???

  Post by green street elite on 26.03.08 16:44

  BOH LE CDO GJE PERGYSEM KUR LUAN JUVJA DHE CDO DISKUTIM E LIDH ME FUTBOLLIN.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: veset tona me te keqija???

  Post by Snowhite on 28.04.08 17:13

  Nuk rri dot kot pa bere gje.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: veset tona me te keqija???

  Post by angel on 09.05.08 22:29

  Nuk me quhet ves ky i joti Snowhite,njs.vesi im me i keq mund te them se jam sh impulsive,nxehem shpejt ndonjuehere po ne te njejten kohe qaj dhe shpejt.Ketu me vjen me shume inat
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: veset tona me te keqija???

  Post by piccola_stella on 18.05.08 20:53

  WEEEEE ...PO KU KAM VESE TE KEQIJA UN ......
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: veset tona me te keqija???

  Post by piccola_stella on 18.05.08 20:55

  KAM KAM ....ATEHER !- KUR SME KUSHTOJN VEMENDJE NE MOMENTE QE FLAS ...NGRIJ ZERIN OSE HIPI MBI KARRIGE...VETEM QE TME DEGJOJN...
  2-ATO 5 MINUTAT E MIA KUR ME HIPIN NERVAT...
  DHE SH TE TJERA...
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: veset tona me te keqija???

  Post by CoYoT on 30.05.08 14:49

  po mu fiksu i gje o do ta bej o plas, pavarsisht ca do mduhet tkaloj per tia arrit qellimit...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: veset tona me te keqija???

  Post by moon_girl on 07.06.08 11:58

  veset tona te keqia mundohemi ti rregullojme me veset e mira
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: veset tona me te keqija???

  Post by Greta on 07.06.08 12:05

  1. Acarohem shume shpejt.
  2.Jam shume impulsive.
  3.Kur skam ca te bej kercas gishtat ose ngacmoj floket.
  4.Etj
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: veset tona me te keqija???

  Post by g-unit girl on 15.06.08 14:41

  vesi im me i keq eshte ngrenia e thonjve Embarassed Embarassed

  p.s sjam vetem une qe i ha, ka edhe te tjere lool


  Last edited by g-unit girl on 19.06.08 6:57; edited 1 time in total

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: veset tona me te keqija???

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:20

  Un skam (A)(A)
  looooooool
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: veset tona me te keqija???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:22

  oh vesi im me i keq pak si turp mpor eshte tema ahahahha kur eci ne tren dhe ngacmoj tera cupat em radh i flas shqip ahahahha

  Sponsored content

  Re: veset tona me te keqija???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 15:35