FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Post by Elboy814 on 24.03.08 1:10

  kur nuk ja hap telefonin
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 24.03.08 1:14

  KUR NUK I DEGJOJ PER ATE GJE QE KEMBENGULIN SH...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Post by Legend_boy on 25.03.08 21:21

  kur i genjej per dicka dhe ato e marrin vesh Embarassed
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Post by Stela on 04.04.08 22:21

  Kur i kthe fjalen zyshave... STE RRI GOJA TY -me thone..
  Hehehee.. cti bej une qe jam llapazane (sic me thot zysh Bona.. hahaa..)
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Post by fefe_metallica on 05.04.08 0:14

  qe harxhoj shume lek dhe i bej gjerat pa pyt (pa leje dmth)

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Post by kitty on 15.04.08 21:11

  kur nxehem
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Post by piccola_stella on 16.04.08 20:08

  minifundet e mia.....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Post by Legend_boy on 16.04.08 20:10

  Razz
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Post by Snowhite on 27.04.08 16:29

  Kur bej sikur nuk degjoj kur me porosisin per pune shpie.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Post by angel on 09.05.08 22:49

  Kur i kthej fjalen Embarassed Po e bej pa dashje,se sme rri goja mua ndonjehere silent
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Post by piccola_stella on 29.10.08 17:30

  .....fakti qe rri me shume vetem sesa me ta.....dhe qe jam e mbyllur ne ate boten time....
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Post by g-unit girl on 04.11.08 22:51

  ka shume gjera qe i acarojne, vl
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:44

  kur un i them svi dot ne shqiperi per vit te ri ather ju iken zari kujtojn sikur do bej ndonje prockull ahhahaha (ama bej shaka se vete)

  Sponsored content

  Re: cila esht ajo gje qe i acaron me te vertet prinderit tuaj???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 5:55