FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  gezuar ditelindjen!

  Share
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Living_bride on 26.06.08 13:29

  motra ime e kishte dje. iii se urova icik ktu.hahaha
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Elboy814 on 26.06.08 13:56

  edhe 100 per motren pra...
  urimet merren dhe mbrapa...
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Living_bride on 26.06.08 13:59

  po po me mire vone se kurr.
  flm shum el_ninjo..

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Eternal_Light on 27.06.08 1:04

  Happy Birthday g unit girl !

  Hajt 117 ishalla !

  Kalofsh bukur !

  p.s te shkoj ta zgjoj icik nga gjumi tani lool
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Living_bride on 27.06.08 9:33

  iiii pse ka ditlindjen???

  u befte 100 e sa te doje vjec.

  uroj tja kaloje shum shum bukur sot.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by moon_girl on 27.06.08 10:01

  gezuar ditelindjen g-unit girl...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Elboy814 on 27.06.08 10:03


  edhe 100 per denaden
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 10:30

  u befsh 100
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by g-unit girl on 27.06.08 13:26

  hejj njerez ju falenderoj shuum per urimet qe me keni bere, ju kam xhan tgjitheve RazzVery Happy
  me bete te ndihesha mire kur i pashe urimet per dtl Very Happy shuuum flm
  puuuuc tgjitheve Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 14:21

  g-unit girl u bafsh edhe 117 vjece ylli.Tu plotesofshin te gjitha endrat dhe deshirat qe ke.
  Kalofsh sa me mire sot.
  Puuuuuuuuuuuuuuuuc shume fort.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:04

  uuuuuuuuuu paska ditelindjen g_unit girl hajt edhe 100000 pra ! Smile
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Snowhite on 27.06.08 15:28

  G-UNIT GIRL, te uroj shume shume:  Ia kalofsh sa me mire.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by angel on 27.06.08 20:40

  he mi shoqe qysh u bere dhe ti 17 lol!.Te uroj nga zemra edhe 100,fat e suksese kudo!!
  p.s E mbaje mend kete ditlindje se eshte e pra qe na ka gjet shoqe bashke!!(po jo e fundit eee?? Very Happy )puc fooooooooort
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by g-unit girl on 28.06.08 11:51

  gjak_verdheblu, coyot, snowhite dhe angel shuuum flm per urimet Very Happy
  jeni shuum te mire, ju kam perzemer dhe ju puuuth foort


  p.s o angel ke shkruar shum bukur yllo, po jo mi se ktu jemi ne bashke si shoqe po he dont worry Wink puuuc edhe une fooort Very Happy

  Sponsored content

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.04.18 14:37