FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  gezuar ditelindjen!

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by moon_girl on 19.06.08 11:40

  U BEFSHI NJEQIND VJEC DARK ANGEL DHE NINA
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by DarkAngel on 19.06.08 13:13

  moon girl flm lal po une e kam neser duro edhe pak
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by angel on 19.06.08 20:49

  Te hi5 ne fakt ta kam pa ne qe e ke vene ne date 20,po nje dite ketu ne forum mbaj mend qe e kishe vene ne date 19 ti!!!Prandaj te ka uruar e moon girl besoj
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by moon_girl on 19.06.08 22:23

  DarkAngel wrote:moon girl flm lal po une e kam neser duro edhe pak
  NE FORUM E KE DITELINDJEN NE DATEN 19.TI ME NINEN......PRANDAJ TE UROVA......
  NESE......ZINE SIKUR TE KAM URUAR NE DATEN 20
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by angel on 20.06.08 14:02

  Sot eshte 20 Very Happy .Edhe 100 Darkangel,suksese kudo e shume fat nga ana ime.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by g-unit girl on 20.06.08 16:17

  ueeeee po si kam harruar une sot mii Embarassed
  ejj DarkAngel per zotin me fal jo per gej po te kam dhe shok edhe per shokun sharrohet sdieh asgje Embarassed
  U BEFSH EDHE 200 TE TJERA LAL Very Happy
  SUKSESE, FAT, LUMTURI, SHENDET E SA ME SHUME LEKE VETEM PER TY Very Happy
  KALFOSH SA ME MIRE ME SHOQERINE DHE FAMILJEN
  JE NJIIIIIIIISH Wink
  TPUUUUUUUUUC SHUUUUUUUUUUUM Very Happy

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by kitty on 20.06.08 17:32

  Hej Dark Angel [b]SHUUUUUUUUUUUUM URIME from kitty ia kalofsh sa memir sot!!!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by DarkAngel on 20.06.08 17:35

  flm te gjitheve jeni shume te mireeeeeeeeeeeeeeeeee ju puc fort
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Snowhite on 20.06.08 23:20  GEZUAR DITELINDJEN DARKANGEL!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Elboy814 on 20.06.08 23:27

  edhe 100 dark angel
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by angel on 20.06.08 23:44

  DarkAngel wrote:flm te gjitheve jeni shume te mireeeeeeeeeeeeeeeeee ju puc fort
  Asgje,per mua ishte kenaqesi
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by fefe_metallica on 21.06.08 1:02

  100 vjec eternal light!
  te du shume
  puc fort
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Gjak_Verdheblu on 21.06.08 1:08

  Edhe 100 kush ka ditelindjen.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by g-unit girl on 21.06.08 4:34

  EDHE 100 YLLIIIII MOTLES Very Happy
  SUKSESE KUDO SIDOMOS TEK PROVIMET E MATURES
  FAT, SHNET E SA ME SHUM LEKE PER TY SHPIRTIIN E IME Very Happy
  ca me te thene me motla jote ty se te kam edhe ne shpi RazzVery Happy
  TE DUUUUUUUUUUAAAAAAAAA SHUUUUUUUUUUUUM
  ASKUSH SESHTE SI TY, MOTRA ME E MIIREE PER MUA Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by DarkAngel on 21.06.08 11:07

  eternal light

  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Living_bride on 21.06.08 11:11

  gezuar eternal_light.

  ato urimet qe te kam shkruajtur te forumi tjeter po ti shtoj 10-fish ktu. hihi

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Eternal_Light on 21.06.08 18:17

  ueee tani i pash un kto Very Happy
  rrofshi qe te gjithe, shum flm fefes te parit qe e du shum, gjakverdhit a kuqit si e ka ai Razz , motres sime, dark angelit dhe ksaj living bride qe mduket se e di kush esht Razz
  puuuuuuuuuuuuuff tgjiiiiiiiithve Smile

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by kitty on 21.06.08 20:30

  Ej Eternal_light GEZUUUUUUUUUUUUUUUUAR ditlindjen!!!!hajde hajde u be maxhorene njera!! s'do na e vari ma neve knej lol!!!T'uroj shum suksese te provimet iher dhe t ia kalosh sa me mir!!!!
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Greta on 21.06.08 21:15

  Gzuar Ditlindjen Eternal_light edhe 100 vjec....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by angel on 21.06.08 22:00

  Sorry per vonesen eternal_light po skam hy fare sot ne net.U BEFSH DHE 100 E NGA UNE!!\
  Suksese e fat kudo!

  anny
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 10
  Age : 25
  Location : kostandinse
  Job/hobbies : gjimnaziste
  Humor : 15
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by anny on 21.06.08 22:06

  u befsh 100vjec eternal_light......dhe 00 vite te tjera te mbushura me fat,lumturi dhe cfare te te doj zemra......edhe 100*********
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by angel on 25.06.08 13:58

  Sot ka ditllindjen motra e living bride u befte ioo vjec, suksese kudo e shume fat nga une
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by moon_girl on 26.06.08 12:36

  i uroj gezuar ditelindjen nuses se dajes...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by angel on 26.06.08 12:37

  u befte 100 nusja e dajes se moon girl

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 12:53

  Pershendetje per kitty greta angel anny 4-shja e dyte qe me paskan uruar ! Shum Flm!

  Urime per kedo qe ka ditlindjen sot ! Gezuar !

  Sponsored content

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:40