FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  gezuar ditelindjen!

  Share
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by DarkAngel on 13.05.08 16:58

  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Snowhite on 14.05.08 21:05

  Per MOON_GIRL.
  Te uroj nga zemra:

  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by angel on 14.05.08 21:13

  Edhe 100 nga zemra moon girl!!!
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Snowhite on 14.05.08 21:15  STELA!!!!!!
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by angel on 14.05.08 21:19

  Pse e ka dhe Stela ditelindjen?Gezuar dhe ti pra.Edhe 100 nga zemra
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by moon_girl on 14.05.08 21:36

  SHUME FALEMINDERIT ANGEL DHE SNOWHITE
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Elboy814 on 14.05.08 22:22


  per stelen dhe moon girl edhe 100**********
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by fefe_metallica on 14.05.08 23:27

  ue
  ditelindjen sot stela??
  e takova por se dija.......
  e uroj neser

  100 vjec stela!

  dhe moongirl !
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by fefe_metallica on 14.06.08 10:27

  100 vjec el ninjo
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by egoistja on 14.06.08 11:38

  Happy birthday el ninjo!!!!!!!!!
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Greta on 14.06.08 13:13

  GEZUAR DITLINDJEN EL NINJO. MARSH ME TE MIREN NGA JETA. U BEFSH 100 VJEC
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by angel on 14.06.08 15:14

  Paska el_ninjo ditelindjen sot kshu?U befsh 100 dhe nga ana ime!Suksese kudo!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by DarkAngel on 14.06.08 16:00

  u beft 20000 kush e ka ditelindjen
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Elboy814 on 14.06.08 16:02

  shum shum thx per te gjith kto me siper qe me kan uruar..mgjth egoisten dhe dark angel nuk i njoh
  shum shum flm
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by moon_girl on 14.06.08 16:04

  EDHE NJEQIND VJEC EL_NINJO!!!!!!!
  HAPPY BIRTHDAY!!!!!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by DarkAngel on 14.06.08 16:14

  EL_NINJO EL_NINJO EL_NINJO EL_NINJO EL_NINJO EL_NINJO EL_NINJO EL_NINJO EL_NINJO EL_NINJO
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Greta on 14.06.08 16:22

  qyqa re cun ca eshte kjo foto sgjete noi tj per tia cu Very Happy
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 26
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:28

  jam i ri ketu nuk e njo stelen e cila ka ditelindjen po i uroj asaj permes ketij mesazhi 10000000000000 vjece
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by angel on 15.06.08 0:22

  Ditelindjen ne fakt e ka el_ninjo,po ska gje te falet meqe je i ri!!! Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by g-unit girl on 15.06.08 14:32

  bashke jemi ne rregull el_ninjo ok??
  tpuuuc foort
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Gjak_Verdheblu on 15.06.08 14:37

  Edhe 100 vjec lale.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Snowhite on 15.06.08 14:45  se nuk pata mundesi te te uroja dje.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by g-unit girl on 16.06.08 8:29

  sot me 16 qershor e ka ditelindjen LAZI, anetar i forumit tone te dashur edhe pse une se njoh po ska gje
  NA U BEFTE EDHE 100 VJEC ISHALLA, SUKESE, FAT, MABRESI E AKOMA ME SHUM LEKE PER TY (lool)
  kalofsh sa me bukur sot me shoqerine dhe familjen tende Very Happy:D
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by angel on 16.06.08 20:01

  Gezuar dhe nga une.Edhe 100
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by g-unit girl on 18.06.08 5:53

  sot eshte dt 18 dhe dtl e ka EKLISSE
  U befsh edhe 100 ! Suksese ne jete, tu befshin realitet endrrat qe ti ke dhe te ecte mbare me mjekesine Very Happy (se kshu lex ne profil qe je per mjekesi) kaq Very Happy

  Sponsored content

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 15:35