FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 24.03.08 0:35

  LE TE KRIJOJME NJE HISTORI,,,
  TE GJITHE BASHKE,,,,,
  SECILI DUHET TE SHKRUAJE DICKA, POR AJO QE DO SHKRUAJME DUHET TE KETE LIDHJE ME POSTIMIN E MEPARSHEM,,,

  PO E FILLOJ UNE I PARI.......

  ISHTE VJESHTE.
  GJETHET E ZVERDHURA KISHIN MBULUAR TE GJITHE SIPERFAQEN E PARKUT.
  PEMET ASHTU TE ZHVESHURA SIKUR ISHIN TE KALLNIN FRIKEN.
  CA ZOGJ,JO ATA SHTEGETARET,SEPSE ATA KISHIN IKUR ME KOHE!CICERONIN ATY KETU NEPER DEGET E ZHVESHURA.
  SHATERVANI KISHTE NJE PAMJE TE MREKULLUESHME NGA DRITAT QE KISHIN VENE NEN UJE,DHE I JEPNIN ATIJ NJE PAMJE MADHESHTORE.
  DY QENE BRIDHNIN TE GEZUAR NEPER PARK...CA FEMIJE ATJE POSHTE NGA FUNDI I PARKUT PO LOZNIN,PA E THARE TRURIN PER JETEN DHE VESHTIRESITE E SAJ,JETA NUK ESHTE LOJE,POR ATA NUK E DININ AKOMA,,,
  ISHTE PASDITE,,,NJE PASDITE E FTOHTE QE TE KUJTONTE DIMRIN QE VINTE.
  MEGJITHATE ISHTE NJE PASDITE E BUKUR VJESHTE!!!!
  AI,,,,
  ME SY TE PERLOTUR E SHIKONTE ATE DHE S`MUND TE BESONTE QE ATA TE DY DUHEJ TE NDAHESHIN,NUK E BESONTE QE KY ISHTE TAKIMI I FUNDIT,QE NUK DO TI SHIKONE ME SYTE E SHKRUAR TE SAJ,QE NUK DO TA PREKTE ME,QE NUK DO SHIKONTE ME BUZEQESHJEN E SAJ DHE
  NUK DO JA LEDHATONTE ME FLOKET E SAJ TE ARTA.
  PER TE GJITHA KETO FAJTORI ISHTE,,,,,,,
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by DarkAngel on 06.04.08 12:14

  djali qe edhe pse ishte shume i dashuruar me vajzen ndodhi ajo qe nuk priteshe kur ai tradhetoi ne momentim me deciziv te jetes....
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 12.04.08 0:02

  POR JETA VAZHDON DUKE....
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by devil princess on 12.04.08 10:13

  GJETUR DIKE TJETER QE TE BEN AKOMA DHE ME TE LUMTUR................
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by Elboy814 on 12.04.08 10:25

  dhe nje dite djli mbeti i mahnitur nga nje vajze qe e kishte pasur ne lagje dhe nuke kishte venere me pare
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by devil princess on 12.04.08 10:30

  SE JA KISHTE MARRE MENDJEN AJO VAJZA QE KISHTE.DJALI DONTE TA NJIHTE VAJZEN DHE PO GJENTE PRETEKST PER TI FOLUR
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by Elboy814 on 12.04.08 10:39

  nje dit degjoji qe vajza donte te lidhte netin ne shpi dhe ky djali e kishte netin.
  po meqe e kishte komshije i ofoi qe ta ndanin bashke linjen.
  kshu hyi ne muhabet me vajzen
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by devil princess on 12.04.08 10:43

  HYRI NE MUHABET ME TE DHE I MESOI EMRIN SA VJEC ISHTE DHE CA SHKOLLE ISHTE
  DJALI NUK DONTE VETEM KAQ DONTE TA NIHTE ME SHUME VAJZEN DHE NJE DITE E........
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by kasanova on 12.04.08 11:58

  ...ftoi per kafe
  avatar
  NIKOL
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 31
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by NIKOL on 12.04.08 16:10

  DJALI MORI NJE KAFE KURSE VAJZA NJE DOPIO XHIM.
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by Legend_boy on 12.04.08 17:08

  DJALI FILLOI TI AFROHEJ VAJZES.....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by moon_girl on 12.04.08 20:30

  por ajo e qelloi dhe iku nga tavolina.
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by devil princess on 12.04.08 20:58

  SA MIRE E BERI DHE KESHTU NUK I FOLI ME
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by moon_girl on 12.04.08 21:02

  DHE DJALI FILLOI TE SILLEJ MIRE ME TE GJITHA VAJZAT DHE JO SA TI SHIKONTE TI AFROHEJ.EDHE PSE PER JA 2 VJET NUK U LIDH MESOI DICKA TE RE:
  VAJZAT DUHEN RESPEKTUAR DHE JO OFENDUAR SE AI AFRIMI ME HERE TE PARE OFENDIM QUHET.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 12.04.08 22:03

  DHE DITE TE ARTA PO KALONIN....
  POR NJE MENGJES....
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by devil princess on 12.04.08 22:18

  PA DIKE QE I SHKELQYEN SYTE............
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 12.04.08 22:25

  DHE ISHTE PIKERISHT VAJZA E ZEMRES SE TIJ... ZAJMINA E CILA SA E PA DHE AJO THA....


  Last edited by AI_CUNI_ATJE on 12.04.08 22:33; edited 1 time in total
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by Legend_boy on 12.04.08 22:31

  sa i shpifur qenke dhe ai....
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 12.04.08 22:36

  POR ZEMRA NUK KOMANDOHET, DHE SHKOI TA TAKOJ...
  AJO I THA...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by devil princess on 12.04.08 22:49

  OK DO TE THEM DICKA................
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by Legend_boy on 12.04.08 22:51

  FUTI NJE TE GJATE DHE NA LER REHAT KURSE DJALI I THA....
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 12.04.08 22:54

  PERSE SILLESH KESHTU ME MUA? UNE TE DUA...
  PO TI?
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by Legend_boy on 12.04.08 22:56

  PO TE KAM THENE QE SME INTERESON FARE POR DJALI KEMGULTE DHE VAZHDONTE ME TE TIJEN......
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 12.04.08 23:12

  DHE VAJZA NUK PO I BESONTE FJALEVE TE DJALIT DERISA VENDOSI....
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by devil princess on 13.04.08 11:53

  qe ti jepte nje mundesi

  Sponsored content

  Re: UNE E FILLOJ TI E VAZHDON...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:58