FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Share

  Poll

  vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.

  [ 74 ]
  16% [16%] 
  [ 19 ]
  4% [4%] 
  [ 19 ]
  4% [4%] 
  [ 18 ]
  4% [4%] 
  [ 25 ]
  5% [5%] 
  [ 23 ]
  5% [5%] 
  [ 28 ]
  6% [6%] 
  [ 31 ]
  7% [7%] 
  [ 37 ]
  8% [8%] 
  [ 197 ]
  41% [41%] 

  Total Votes: 471
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by AI_CUNI_ATJE on 13.04.08 21:38

  MUA NUK ME TAKON TE FLAS PER KETE TEME..... SA INAT....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Legend_boy on 13.04.08 21:52

  NJESH FARE,SHUME BUKUR KEMI ADMINISTRATORA TE PAPAM...
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Ermagedon on 14.04.08 22:54

  me duket se votova me tete ne fillim
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Stela on 15.04.08 14:15

  Forumi qenka ber suuuuuuuuper tani.... Bravo cuna e keni qa fareeeeeeeee...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Snowhite on 20.04.08 17:13

  Kesaj teme do t'i pergjigjem pas pak koheve, se atehere do duket sa e vleresoj, se tani sapo jam regjistruar. Gjithsesi urime per deshiren qe kishit dhe qe e vute mire ne zbatim.
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 01.05.08 18:00

  bravo atyre qe e kane hapur kete forum
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by angel on 07.05.08 21:16

  Me te vertete kam thene qe forumi eshte goxha i mire,po ama nuk te terheq shume shume per faktin se nuk ka shume gjalleri,njerez online, rrallhere qelloj me disa veta online se keshtu eshte dhe me interesant.Shpresoj te ndryshoj disi ne vazhdim

  milanisti
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 1
  Age : 26
  Location : elbasan
  Job/hobbies : football
  Humor : portokalli
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-19

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by milanisti on 20.05.08 14:21

  une e vlersoj kete forum sepse eshte i mrekullueshem dhe me jep mundesine te njihem me persona te tjere
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:32

  jam i ri ketu ne kete forum por do ta vlersoja me 10
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by g-unit girl on 15.06.08 17:54

  e ca note tjeter pervec 10 eee, nice fare, shum mire dhe kam besim se do vazhdoje kaoma me mire aq me teper me kte super-administratorin tone el_ninjo njiish moo
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by angel on 15.06.08 18:25

  Po mos ia beni kaq shume qejfin qe ne fillim se i rritet mendja pastaj,per forumin e kam fjalen Razz
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by g-unit girl on 15.06.08 19:21

  haha po jo mii haha sa e madhe qe je lool
  deri tani mire. pervec el_ninjo po me pelqejne edhe nja dy anetare ehde pse si njoh akoma mire angel dhe dark angel Smile

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 17:43

  Urimet e mia per lookun e ri te forumit, shuum shuum i mire !
  Vleresimi im, per te qene e sinqerte, eshte 9. (shpresoj mos ti mbetet qefi stafit lol)

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 17:45

  Ej kush dreqin ka votuar 1 se ishin si shum????
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Cinderella on 18.06.08 18:11

  me pelq me pelq. administratoret po bejn pune te mire po them se duhet te ket me shume anetar aktiv(ketu futem dhe un po ca te bej se kam netin ne shpi)
  7
  avatar
  (L)rubacuori(L)
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 4
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : sexxxxx
  Humor : romantik
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-04

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by (L)rubacuori(L) on 04.07.08 15:27

  une sapo u regjistrova ne kete forum dhe po me pelqen
  nuk e di kush jane administratoret e ketij forumi
  doja ti thoja
  urime keni bere nje pune te shkelqyer
  veryyyyy nice man
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Elboy814 on 04.07.08 15:36

  thx a lot
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by A.N.I. on 28.07.08 0:23

  (L)rubacuori(L) wrote:une sapo u regjistrova ne kete forum dhe po me pelqen
  nuk e di kush jane administratoret e ketij forumi
  doja ti thoja
  urime keni bere nje pune te shkelqyer
  veryyyyy nice man
  administratoret jan 2 cuna (kshu me duket) qe kan bere nje pune fantastike me forumin,dhe komplimente per look-un e ri,duket me mire kshu,,por duhet thene se nuk eshte vetem merita e administratoreve qe furumi eshte kaq i suksesshem,them se eshte edhe merita jone,dmth antareve,apo jo? lol!
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by angel boy on 28.07.08 0:26

  mire duket..kenaqshem
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by g-unit girl on 28.07.08 7:01

  me pelqeka ndryshimi qe i eshte bere forumit, shum nice Very Happy
  bravo el_ninjo Very Happy je i papam fare


  p.s promise u.. e di vet ti per ca Very Happy
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by ezopi on 22.01.09 20:31

  pune e mire me pergjegjsi Ju LUMTE juve qe e keni bere ... keshtu vazhdoni ... por vendosni ndonje gje te re sepse me sa po shikoj keto kohe nuk ka shume postues...klm gjithsesi shume mire...

  Sponsored content

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 5:14