FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Share

  Poll

  vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.

  [ 74 ]
  16% [16%] 
  [ 19 ]
  4% [4%] 
  [ 19 ]
  4% [4%] 
  [ 18 ]
  4% [4%] 
  [ 25 ]
  5% [5%] 
  [ 23 ]
  5% [5%] 
  [ 28 ]
  6% [6%] 
  [ 31 ]
  7% [7%] 
  [ 37 ]
  8% [8%] 
  [ 197 ]
  41% [41%] 

  Total Votes: 471
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Elboy814 on 23.03.08 1:29

  cheers
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Greta on 23.03.08 2:40

  Sapo e jam regjistuar tek ky forumi dhe skam arritur ta shoh te gjithin po me aq sa kam pare shume mire.PO me kalimin e kohes jam e sigurte qe do jet dhe shume me mire se sa kaq.
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Legend_boy on 23.03.08 18:02

  URIME administratoreve qe ben te mundur kete forum me pelqen shume, NJE BRAVO TE MADHE.
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Stela on 23.03.08 21:09

  Forumi shuuume shuume shume nice!!! Good job!
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by kasanova on 24.03.08 13:50

  urime keni bere nje pune te shkelqyer
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by DON_PABLO on 24.03.08 14:17

  10.01

  trendy girl
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 1
  Age : 25
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by trendy girl on 24.03.08 20:13

  Urime administratoreve.ME pelqen shume forumi.Vleresohet me me shume se 10
  avatar
  Delfini
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 21
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-20

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Delfini on 24.03.08 21:19

  very very urime administatoreve qe e kane krijuar kete forum
  avatar
  NIKOL
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 31
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by NIKOL on 27.03.08 23:49

  ky forum eshte cool
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by angel on 27.03.08 23:52

  edhe une bashkohem me anetaret e tjere.eshte me te vertete per tu vleresuar

  DaddyCooL
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 1
  Age : 58
  Location : Nothing So aLL !
  Job/hobbies : Nothing So aLL !
  Humor : Nothing So aLL !
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-28

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by DaddyCooL on 28.03.08 3:57

  O Administrator Very Happy Merrni Domain .com ose .net se mesa po shoh une pak kohe keni dhe jeni dashuruar mbas ketij webi ka gozha punim ktu.. lol Very Happy tung Kalamaja !
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 26
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by fireoflove on 28.03.08 15:42

  un e vlersoj kete forum me noten maksimale sepse me jep mundesin te shpreh gjithcka
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by moon_girl on 05.04.08 13:35

  UNE E VLERESOJ 10
  TJU BEJME ICIK QEFIN.HAHAHAHA
  ME TE VERTETE QE E MERITONI.CDO DITE NDRYSHIME BENI.

  naldi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 2
  Age : 28
  Location : albania_elbasan
  Job/hobbies : elekromatismos
  Humor : varet
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  ne te vertet nuk e kam pa te gjith por deri ketu ku kam arritur shum mire .......dhe besoj se do vazhdoj se eshte nje gje shum interesante bravo.......

  Post by naldi on 06.04.08 21:03

  El_ninjo wrote:cheers
  lol!

  naldi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 2
  Age : 28
  Location : albania_elbasan
  Job/hobbies : elekromatismos
  Humor : varet
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by naldi on 06.04.08 21:06

  une kete forum e vleresoj me 10 dhe bravo per ate qe e ka ba ... lol!lol!lol!lol!lol!:lol!:nC
  avatar
  L.G.
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 6
  Age : 28
  Location : Albania
  Job/hobbies : Student
  Humor : LIMITS OF MAXIMUM
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by L.G. on 06.04.08 21:22

  CONGRATULATIONS---
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Elboy814 on 06.04.08 21:54

  naldi wrote:une kete forum e vleresoj me 10 dhe bravo per ate qe e ka ba ... lol!lol!lol!lol!lol!:lol!:nC
  rrofsh lale
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by alban_kalajsi on 08.04.08 15:30

  Urime per faqen eshte interesante mendoj se forumi eshte i realizuar ne menyren me te mire tani duhet te jeni njerezit te cilet duhet ti japin gjalleri ketij forumi.....Urime......Nga Albani
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by devil princess on 08.04.08 15:54

  NE FILLIM 8 TANI THEM 99
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 29
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by mickey_mouse on 09.04.08 0:13

  cheers Do edhe ca permiresime por mire mire...Goxha mire...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by devil princess on 09.04.08 14:35

  MIRE FARE
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Stela on 09.04.08 14:53

  PO VETE FAKTI QE SA VIJ NGA SHKOLLA HY KETU DMTH.... QE E KAM SH SH SH QEF KTE FORUM... ESHTE I PAPARE.. HEHEHEEE... MERITON 10
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by DarkAngel on 09.04.08 16:43

  interesant si foruum
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by AI_CUNI_ATJE on 09.04.08 16:44

  SHUME FALEMINDERIT TE GJITHEVE PER MBESHTETJEN....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Elboy814 on 13.04.08 21:34

  te nderuar antar dhe antare te forumit(hahah)
  si po ju duket pamja e re e forumit???

  Sponsored content

  Re: cmendim keni per kete forum?vlersojeni kete forum nga 1 ne 10.

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:09