FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 16:28

  Gati dy t tretat e njerzve ruajn numrin e ish-partnerit n celular pr do rast, sepse "kurr si dihet".
  Disa t tjer e bjn kt sepse duan ta ken numrin afr vetes, edhe pse jan t vetdijshm se, kurr m nuk do ta thrrasin at person....


  PO MENDIMI JUAJ TE DASHUR FORUMISTE?
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by Legend_boy on 22.03.08 18:50

  po une per vete e kam akoma ne cel kam,qe tani po e fshij se di pse se kam fshire me perpara
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 14:09

  JO SE MA VJEDHIN
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by Musafir on 25.03.08 14:13

  e ruaj sepse nuk kam me ke te tallem kur merzitem
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by fefe_metallica on 25.03.08 17:08

  po e kam
  por kam ndryshuar emer dhe i kam shtu 1 numer ne fund
  keshtu qe nese e merr njeri per te be prov nese e kam akoma se merr vesh
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by kasanova on 25.03.08 20:21

  jo historia mbetet mbrapa
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by jeta on 05.05.08 23:12

  gje koti,s'ja vlene perderisa perben ish,e hiqet prej cel
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by fefe_metallica on 07.05.08 15:48

  nr e asaj plus nr e mamit , motres , babit , shoqes e cdo nr tjeter qe me ka cu sms !
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by angel on 07.05.08 21:14

  Skam qene ndonjehere ne kete situate deri tani,perderisa nuk akm patur ndonjehere partner deri tani.Nuk e di nese kjo ndarje dhe eprsoni ne fjale do em kishte bere te ndihesha keq mbse dhe do e kisha fshire per te mos ta kujtuar me.Po shume mundesi ka edhe qe ta mbaja.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by CoYoT on 30.05.08 15:17

  ehee Sad

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by Eternal_Light on 25.06.08 23:44

  e kisha derisa me vodhen cel , tani se kam me mka humb, ska nai gje te keqe ta mbash, mud ti cosh nai urim per ditlindje ose per vit te ri lool
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by Elboy814 on 25.06.08 23:48

  sapo e kam fshi,
  me mir mos e kesh
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by Greta on 26.06.08 0:07

  se mos bahesh pishman pastaj mos thuj se ste thashe..
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by Elboy814 on 26.06.08 0:07

  jo jo aspak,per kte e ve doren ne zjarr...
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by Greta on 26.06.08 0:09

  hallall shum mire ben tshkume tharrume
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by Elboy814 on 26.06.08 0:11

  ashu esht te shkume te harrume.kapitull i mbyllur...
  te shohim perpara
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by egoistja on 05.07.08 20:10

  PO.
  Tani jemi shoke shume te mire dhe flasim ne tel & shkembejme sms.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 23:13

  Un e kam akoma nr e ish te dashures time dhe nuk ka asnje problem per mua.Flasim akoma dhe ne tel.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by piccola_stella on 26.10.08 21:50

  ....ke rubrica e celularit e kam fshi ...problemi eshte qe e kam ne mendje...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:22

  NORMALE QE PO SE JE DNAR SDO TE THOT QE MOS TE FLASESH ME ME TE DHE MOS TA RESPEKTOSH

  Sponsored content

  Re: A E RUANI NE CELULARIN TUAJ NR E ISH PARTNERIT/ES?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 14.11.18 7:16