FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  gezuar ditelindjen!

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  gezuar ditelindjen!

  Post by Elboy814 on 19.03.08 17:42

  uroni antarin qe ka ditelindjen lol!
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:48

  NJERES QE E KA ME 31.03.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:34

  I THEM GEZUAR DITELINDJEN VELLAIT TIM QE E KAM ME 31/03 KLM...
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by DON_PABLO on 31.03.08 15:15


  edhe 100 per ate gocen qe ka dtl sot
  nga njeriu qe te ka kushtuar ditet e tij te mbetura
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by DON_PABLO on 31.03.08 15:19


  per lulen e vetme qe ka mbire ne shkretetiren e zemres sime

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by IL PADRONE on 31.03.08 16:01

  uroj te gjithe ata qe kane ditelindjen sot

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by IL PADRONE on 31.03.08 17:18

  a ka njeri qe ti oroj ditelindjen
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by angel on 31.03.08 18:28

  i uroj dhe une gezuar ditlendjen te gjithe atyre qe e kane sot
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by devil princess on 31.03.08 21:18

  MIKONA U BEFSH 100 VJEC
  SHUME SHUME URIME
  TKSHXH
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by devil princess on 31.03.08 22:05

  SE JE SHUME SHUME E MIRE

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by IL PADRONE on 01.04.08 16:33

  po sot kush e ka ditlindjen

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by IL PADRONE on 01.04.08 16:38

  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Gjak_Verdheblu on 01.04.08 21:48

  Me uroni mua se sot kam ditelindjen Very Happy
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Elboy814 on 11.04.08 14:56

  edhe 100 greta
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Elboy814 on 11.04.08 14:57

  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by AI_CUNI_ATJE on 11.04.08 14:59

  -------*****GRETA EDHE 100 VJECE*****--------
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by fefe_metallica on 11.04.08 15:30

  100 vjec gretes
  100 vjec dhe motre dhe 2 shoqeve te mia !

  4 dtl sot un Smile
  per 1 shoqje sot e mora vesh kur isha te selavija , kam dlt tha !
  i thash:
  perher me dat 11 prill e ke pas ti?
  hahaha
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Greta on 12.04.08 0:09

  O CUNA SHUME FLM PER URIMIN JENI SHUM TE MIRE. EL NINJO FEFE DHE CUNI ATJE RROFSHI NE RASTE ME TE MIRA JUA SHPERBLEFSHA Very Happy Very Happy Razz .JU PUC FORT TE 3VE
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Greta on 12.04.08 0:11

  E SE HARROVA O FEFE TE BEHET MOTRA EDHE 100,UROJE NGA ANA IME. GEZUAR DITLINDJEN GERTA.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by fefe_metallica on 12.04.08 1:29

  haha
  rrofsh
  pervec dtl keni dhe emrin afersisht njelloj haha

  puc fort
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by devil princess on 12.04.08 9:50

  GRETA U BEFSH DHE 10000000000000000000000 SA SHUME TE DUASH TI
  TE KAM SHUME XHAN TE PUC
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by sweetyxpg on 12.04.08 12:24

  Edhe 100!!!!!!!!!Smile
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Snowhite on 01.05.08 18:27

  Gezuar ditelindjen Gjak_verdheblu
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Snowhite on 01.05.08 18:29

  Gezuar ditelindjen ultras-elbasani.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Elboy814 on 13.05.08 15:05

  edhe 100 per marsin qe ka dlt sot.

  Sponsored content

  Re: gezuar ditelindjen!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.04.18 14:39