FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


Forum
   
ForumTopicsPosts
No new posts
Moderator: administrator

115Rregullorja e pergjithshme e f...
14.07.08 19:39
AI_CUNI_ATJE View latest post
No new posts
Moderator: administrator

3170sygjerimet tuaja
28.07.08 23:39
moon_girl View latest post
No new posts
Moderator: administrator

4131cmendim keni per kete forum?vl...
22.01.09 20:31
ezopi View latest post
No new posts

prezantime

antaret e forumit deshirojne tju njohin!! prezantoni veten tuaj

Moderator: administrator

11613prezantohuni
27.06.09 21:25
terrorig View latest post
No new posts
Moderator: administrator

11897Lamtumire te them ...
07.11.08 19:47
piccola_stella View latest post
No new posts

dashuria dhe seksi...diskutime rreth tyre

jepni mendimet tuaja ne baze te eksperiences tuaj

Moderator: administrator

611103Nje goc qe e don te dashurin s...
23.06.09 17:51
Naughty Boy View latest post
No new posts
Moderator: administrator

15258shamite neper shkolla
02.02.09 16:11
UN_TI_DHE_ENDERRAT View latest post
No new posts

adoleshenca !!!!

mosha me dinamike e jetes se njeriut!!!!!!!!!

Moderator: administrator

7122Adoleshenca......preferencat e...
02.02.09 16:14
UN_TI_DHE_ENDERRAT View latest post
No new posts
Moderator: administrator

50901...te dua ...por sdua te jetos...
02.02.09 16:35
UN_TI_DHE_ENDERRAT View latest post
No new posts

zone e lire

zone e lire

Moderator: administrator

792724cfare do benit...
23.06.09 18:01
Naughty Boy View latest post
No new posts
Moderator: administrator

19198kush ka dashnore ??
27.08.10 21:49
groundset View latest post
No new posts
Moderator: administrator

8183PIRSING
02.02.09 19:24
UN_TI_DHE_ENDERRAT View latest post
No new posts

11169sa ore msimi lini ne dite?ne j...
02.02.09 19:29
UN_TI_DHE_ENDERRAT View latest post
No new posts
Moderator: administrator

12295Fjalori Shqip-Turqisht :D
06.07.08 0:06
Gjak_Verdheblu View latest post
No new posts

kuriozitete

interesante

Moderator: administrator

2175THENIE TE MEN«URA...
29.06.08 19:26
freedom to love View latest post
No new posts
Moderator: administrator

348112Emri juaj nŽ Japoni!
03.02.09 0:30
UN_TI_DHE_ENDERRAT View latest post
No new posts
Moderator: administrator

3101KJO ESHTE TEME IME...
08.11.08 16:13
piccola_stella View latest post
No new posts
Moderator: administrator

16181gjithcka ne vargje...
24.01.09 16:27
piccola_stella View latest post
No new posts
Moderator: administrator

11485Rock apo Hipop
25.08.08 21:08
MRR-ja View latest post
No new posts
Moderator: administrator

9140AKTORET TUAJ TE PREFERUAR......
24.01.09 16:10
piccola_stella View latest post
No new posts
Moderator: administrator

8167PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO...
24.01.09 16:29
piccola_stella View latest post
No new posts

17zakone ne krahina te ndryshme....
24.01.09 16:18
piccola_stella View latest post
No new posts
Moderator: administrator

1072Keni nevoje per nje website pe...
04.05.08 15:13
alban_kalajsi View latest post
No new posts
Moderator: administrator

230E ardhmja......si e imagjinoni...
11.11.08 21:53
piccola_stella View latest post
No new posts

427Nje thenie e Franz Kafkes
09.11.08 13:36
piccola_stella View latest post
No new posts

118Cmendim keni per biologjine???...
29.06.08 19:38
freedom to love View latest post
No new posts

320GALAKTIKA
24.01.09 15:53
piccola_stella View latest post
No new posts

323Matematikisht Provohet Qe Kris...
09.11.08 19:52
piccola_stella View latest post
No new posts
Moderator: administrator

12453Forca Inter
26.02.09 0:11
Satana View latest post
No new posts
Moderator: administrator

118TENISTI/JA ME E NJOHUR PER JU....
04.07.08 21:47
Gjak_Verdheblu View latest post
No new posts
Moderator: administrator

331PILOTI ME I MIRE???
30.07.08 14:07
angel boy View latest post
No new posts
Moderator: administrator

19si ju duket?
04.07.08 23:42
moon_girl View latest post
No new posts
Moderator: administrator

18CILIN PILOT MENDONI PER FITIMI...
04.07.08 21:42
Gjak_Verdheblu View latest post
No new posts
Moderator: administrator

7101VESHJA QE NDIHENI ME MIRE......
24.01.09 16:17
piccola_stella View latest post
No new posts
Moderator: administrator

441si e tregoni veten me elegante...
09.11.08 22:23
piccola_stella View latest post
No new posts

6126BYREKU ME LEK!
19.06.08 0:16
Eternal_Light View latest post
No new posts

arkiva

tema te mbyllura

Moderator: administrator

430KUR BORA E BARDH TE BEHET E ZE...
13.01.09 22:39
piccola_stella View latest post

Statistics

   
Who is online?
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests
Registered Users: None
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 10 days: (L)rubacuori(L) (29), don_corleone (28), EvIl GiRl (24), fuck love (29), glamorous_-_girl (26), juliks (30), lucian (25), TheLabitoni (28), vdekja_eshte_mundesia (30)

Statistics
Statistics

Our users have posted a total of 18156 messages

We have 264 registered users

The newest registered user is audrtam

Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06  • New posts New posts
  • No new posts No new posts
  • Forum is locked Forum is locked
Current date/time is 12.12.18 2:22