FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


diskutime rreth shkolles dhe nxenesve, studenteve

TopicsRepliesAuthorViewsLast Posts
No new posts   shamite neper shkolla 13mickey_mouse1123View latest post on 02.02.09 16:11
by UN_TI_DHE_ENDERRAT
No new posts   mungesat!!!!!!! 6Elboy814630View latest post on 02.02.09 16:10
by UN_TI_DHE_ENDERRAT
No new posts   Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :) 1, 239mickey_mouse1504View latest post on 02.02.09 16:09
by UN_TI_DHE_ENDERRAT
No new posts   ME CFARE DO TE DONIT TA ZEVENDESONIT SHKOLLEN........ 18Legend_boy874View latest post on 02.02.09 16:07
by UN_TI_DHE_ENDERRAT
No new posts   cila eshte lenda juaj e preferuar??? 23Elboy8141155View latest post on 02.02.09 16:07
by UN_TI_DHE_ENDERRAT
No new posts   sa ore ne dite i kushtoni studimit??? 21Elboy8141086View latest post on 02.02.09 16:05
by UN_TI_DHE_ENDERRAT
No new posts   Shkolla 5g-unit girl534View latest post on 02.02.09 16:03
by UN_TI_DHE_ENDERRAT
No new posts   sa ore msimi lini ne dite?ne jave? 20Elboy8141312View latest post on 02.02.09 16:02
by UN_TI_DHE_ENDERRAT
No new posts  [ Poll ]  A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla?? 1, 227Elboy8141434View latest post on 02.02.09 16:00
by UN_TI_DHE_ENDERRAT
No new posts   Roja i shkolles... 16Elboy8141128View latest post on 02.02.09 15:59
by UN_TI_DHE_ENDERRAT
No new posts   Mesues/prof qe keni me shume inat dhe pse???? 6Legend_boy549View latest post on 02.02.09 15:57
by UN_TI_DHE_ENDERRAT
No new posts   JU KA PELQYER NDONJEHERE AMBJETI I SHKOLLES SUAJ?????? 1, 232Legend_boy1501View latest post on 02.02.09 15:56
by UN_TI_DHE_ENDERRAT
No new posts   C'MENDIM KENI PER UNIVERSITETIN E ELBASANIT? 9NIKOL696View latest post on 26.06.08 15:03
by CoYoT
No new posts   Mesuesit ne Shqiperi pa arsim perkates? 4AI_CUNI_ATJE609View latest post on 07.06.08 18:23
by moon_girl
No new posts   mos bindja e nxenesve neper shkolla ndikon tek kultura e tyre dhe pse cila eshte arsyeja kryesore qe ata preferojn te vazhdojn sipas menyres se tyre? 4fireoflove1081View latest post on 07.05.08 21:54
by angel
Moderator
administrator
Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

Users browsing this forum: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

Registered Users: None


  • New posts New posts
  • No new posts No new posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement
Current date/time is 10.12.18 5:36